Skip to Content

Tragiczny wypadek

W dniu wczorajszym, 7 grudnia około godziny 22:30 doszło do wypadku drogowego na trasie prowadzącej z Krosna Odrzańskiego do Słubic. Tuż przed rogatkami Osiecznicy samochód osobowy marki volkswagen jadąc z kierunku Słubic wpadł w poślizg na wysepce zwalniającej i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód ciężarowy. Kierowca tira widząc zbliżającą się osobówkę próbował uniknąć kontaktu i zjechał częściowo do przydrożnego rowu. Niestety w wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego. Na miejscu pracowały służby ratunkowe z Krosna Odrzańskiego i Osiecznicy. Policja zorganizowała objazd, a utrudnienia na drodze trwały do wczesnych godzin rannych.

W związku z trudnymi warunkami na drogach, opadami śniegu i temperaturą spadającą poniżej zera apelujemy zwłaszcza do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności.

Żegnaj Arek

Żegnaj Arek

Zegnamy Cie Areczku,spoczywaj

Zegnamy Cie Areczku,spoczywaj w spokoju

los jest

los jest niesprawiedliwy...dozobaczenia Arku...

Ile żyć zabrał już ten kretyn

Ile żyć zabrał już ten kretyn który wymyślił wysepki spowalniające w skali kraju, czy ktoś wie. W Osiecznicy ziemia przeorana wokół wysepek jest kilka razy w roku.